::  Kontakt: Napisz do nas!  :: Co nowego ? :: Kronika ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

„HEJ KOLĘDA, KOLĘDA...”

21 stycznia 2016 r. w Janowskim Ośrodku Kultury odbył się już XVIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. W konkursie, jak co roku, wzięło udział bardzo wielu solistów, duetów oraz zespołów z powiatu janowskiego.

Komisja oceniająca występy dzieci to: przewodniczący: Krzysztof Boguń - Regionalny Dyrektor Działu Reklamy Radia Eska, Joanna Jargiło - Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim, Ks. Sylwester Utnik – wikariusz z sanktuarium Matki Bożej Łaskawej i Różańcowej. Po występach dzieci z poszczególnych kategorii członkowie komisji wyrazili swój podziw dla wysokiego poziomu prezentowanego przez dzieci i młodzież.

W kategorii klas I-III „zespoły” miejsce I komisja przyznała „Janowskim Promykom”, zaś w kategorii klas IV-VI „zespoły” miejsce III „Promykom Maryi”.

Gratulujemy naszej dziecięcej scholi, która ze względu na regulamin przeglądu podzieliła się na dwie grupy: dzieci z klas I-III to „Janowskie Promyki”, zaś członkowie zespołu z klas IV-VI to „Promyki Maryi”. Życzymy dzieciom dalszych sukcesów i śpiewania na chwałę Boga i Maryi.

Tekst i foto: s. Łucja

  do góry

Dodano: 27 stycznia 2016 r.

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2016