::  Kontakt: Napisz do nas!  :: Co nowego ? :: Kronika ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

WSZELKICH ŁASK I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO...

W Święto Wniebowzięcia NMP po uroczystej sumie obchodziliśmy imieniny księdza proboszcza, a właściwie to dwóch proboszczów: ks. Jacka Staszaka proboszcza z kolegiaty janowskiej i proboszcza z parafii p.w. św. Jadwigi, ks. Jacka Beksińskiego. Po błogosławieństwie miały miejsce życzenia imieninowe. Rozpoczęły je dzieci wraz z chórkiem „Promyki Maryi”, które wraz z życzeniami przyniosły kwiaty, baloniki oraz piosenki. Potem wyrazy życzliwości i wdzięczności złożyli: młodzież z LSO, przedstawiciele różnych grup duszpasterskich działających w parafii: Wspólnoty dla Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Kręgu Biblijnego, Legionu Maryi i Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie. W imieniu uczniów, nauczycieli i pracowników janowskich szkół życzenia złożyła delegacja z dyrektorką Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza. Wiele osób składało życzenia indywidualnie.

Ksiądz Solenizant podziękował za złożone życzenia, obecność i modlitwę wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy św. Na zakończenie przygotował słodką niespodziankę dla dzieci i innych osób składających życzenia

Dzień Imienin to okazja do podziękowań i modlitwy. Dziękujmy Dobremu Bogu za Ks. Proboszcza, za kapłanów i za przygotowujących się do kapłaństwa i otaczajmy ich naszą wdzięcznością i modlitwą.

Tekst i foto: ma-wo.

 

Kliknij w obrazek poniżej - dużo zdjęć

  do góry

Aktualizacja: 15 sierpnia 2017 r.

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2017


Numer konta bankowego parafii:

Bank Pekao SA I Oddział w Janowie Lubelskim

ul. Wiejska 3, 23-300 Janów Lubelski

konto nr: 92 1240 2757 1111 0000 4006 6004