::  Kontakt: Napisz do nas!  :: Co nowego ? :: Kronika ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA...

 

21 stycznia 2018 roku, odbyło się spotkanie opłatkowo- noworoczne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów w parafii św. Jana Chrzciciela w Janowie Lub. Spotkanie uświetnił swoją obecnością Ks. Proboszcz Jacek Staszak - opiekun Wspólnoty. Spotkanie w Domu Pielgrzyma o godz. 15-tej rozpoczęliśmy modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a kolęda „Wśród nocnej ciszy..” i fragment Ewangelii wg Św. Łukasza odczytany przez Ks. Proboszcza, wprowadziły uczestników w radosny, bożonarodzeniowy nastrój. W złożonych życzeniach, Ksiądz podkreślił wartość cotygodniowej adoracji przed Najświętszym Sakramentem, zaangażowanie w budowanie nowych Wspólnot w parafiach oraz życzył, aby parafialna Wspólnota powiększała się i dalej wzrastała w miłości do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Animatorka Teresa powitała Księdza Proboszcza, obecnych na spotkaniu, wyrażając wdzięczność wszystkim członkom Wspólnoty, a szczególnie Czesławie Łukasz za wielkie zaangażowanie w dzieło Intronizacji, a także, aktorom Józefie Wojtan, Bożenie Puk i Waldemarowi Drzazga za kolejny udział w wystawieniu sztuki ”Idę śladami Króla królów i Pana panów”, oraz prosiła o dalszą aktywność.

Kolejnym etapem spotkania było przełamanie się opłatkiem z wzajemnymi życzeniami. Spotkanie zakończone zostało wspólnym zdjęciem, modlitwą dziękczynną i kapłańskim Błogosławieństwem na dalszy wzrost w wierze, miłości i zaangażowaniu w dzieło Intronizacji.

Tekst: Teresa Duda

Foto: ma-wo.

 

 

  do góry

Aktualizacja: 22 stycznia 2018 r.

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2018


Numer konta bankowego parafii:

Bank Pekao SA I Oddział w Janowie Lubelskim

ul. Wiejska 3, 23-300 Janów Lubelski

konto nr: 92 1240 2757 1111 0000 4006 6004