::  Kontakt: Napisz do nas! ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

MOJA MŁODOŚĆ

To tytuł pantomimy, którą przygotowała młodzież oazowa parafii św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim. Spektakl zaprezentowano podczas wieczoru uwielbienia.

W każdy pierwszy piątek miesiąca młodzież z grupy Ruchu Światło-Życie prowadzi wieczorną adorację uwielbienia. W tym miesiącu młodzi nie tylko poprowadzili medytacje i śpiewy ale także zaprezentowali pantomimę pt. „Moja młodość”. W spektaklu o główną bohaterkę toczyły walkę moce zła i dobro. Młodzi wyśmienitą grą zaprezentowali jak wiele niebezpieczeństw czyha na młodego człowieka we współczesnym świecie.

- Myślą przewodnią było to, że nad każdym z nas czuwa Jezus, który otacza opieką i daje siły byśmy mogli zwyciężać zło i wybierać dobro, którym jest On sam – podkreślali młodzi artyści.

Podczas adoracji młodzi uwielbiali Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie w pieśniach uwielbienia i tekstach medytacji. Całość zakończyło indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski zaśpiewany przed obliczem matki Bożej Janowskiej.

Tekst i foto: Archiwum parafialne

 

  do góry

Dodano: 5 grudnia 2020 r.

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

 

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2020


Numer konta bankowego parafii:

Bank Pekao SA I Oddział w Janowie Lubelskim

ul. Wiejska 3, 23-300 Janów Lubelski

konto nr: 92 1240 2757 1111 0000 4006 6004