::  Kontakt: Napisz do nas! ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

PAŹDZIERNIKOWY WIECZERNIK MARYJNY

Jak co miesiąc w pierwszą sobotę miesiąca w naszym sanktuarium wynagradzaliśmy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.

W czasie jednego z objawień fatimskich, dzieci mogły usłyszeć takie słowa: „Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je ratować. Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeśli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie” (13.07.1917).

Stąd w janowskim sanktuarium w każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywa się Wieczernik Maryjny podczas którego wynagradzamy za grzechy i modlimy się o nawrócenie grzeszników.

Październikową modlitwę poprowadził ks. Ireneusz Rząsa, który odczytał intencje złożone przez wiernych do wspólnej modlitwy. Następnie zostały odśpiewane laudacje maryjne. Podczas Mszy św. modliliśmy się intencjach które wierni zanosili do Janowskiej Matki Bożej Łaskawej i Różańcowej. Po Mszy św. odbyła się wspólna modlitwa różańcowa i procesja maryjna po placu wokół sanktuarium.

Wspólną modlitwę zakończył Apel Jasnogórski. Zapraszamy do włączania się w co sobotnią modlitwę maryjną w naszym sanktuarium.

Tekst i foto: arch. paraf.

Kliknij, aby obejrzeć film na YouTube

  do góry

Dodano:3 października 2021 r.

 

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

 

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2021


Numer konta bankowego parafii:

Bank Pekao SA I Oddział w Janowie Lubelskim

ul. Wiejska 3, 23-300 Janów Lubelski

konto nr: 92 1240 2757 1111 0000 4006 6004