::  Kontakt: Napisz do nas! ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

KOLEJNY TRANSPORT DARÓW DLA UKRAINY

Drugi transport darów z naszej parafii został wysłany dla mieszkańców Ukrainy dotkniętych działaniami wojennymi. Dary trafią do szpitali i najbardziej potrzebujących.

Dzięki życzliwości i ofiarności wielu parafian i mieszkańców Janowa Lubelskiego zgromadziliśmy dary na kolejny transport humanitarny dla mieszkańców Ukrainy. Tym razem w skład transportu weszły paczki z produktami żywnościowymi o przedłużonej ważności do spożycia tj. konserwy, kasza, ryż, makarony itp., chemia gospodarcza, produkty kosmetyczne i higieniczne, artykuły dla dzieci oraz karimaty koce. Do darów, które złożyli nasi parafianie doszły dary, które zostały ofiarowane przez darczyńców ze Szwajcarii takie jak: środki medyczne, higieniczne, leki i materiały chirurgiczne. Przygotowany transport został przekazany przez radną (deputowaną) miasta Równego Katerinę Marciuk. W segregowanie darów i przygotowanie je w paczki wysyłkowe zaangażowali się harcerze z parafialnej drużyny harcerskiej.

- Dziękuję z serca naszym parafianom i wolontariuszom za wielki wkład w to działo pomocy – powiedział ks. Tomasz Lis, proboszcz.

W janowskim sanktuarium codziennie o godzinie 17.30 odmawiany jest różaniec w intencji pokoju i zaprzestanie wojny na Ukrainie...

Foto i tekst: arch. paraf

.

  do góry

Dodano: 23 marca 2021 r.

 

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

 

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2022


Numer konta bankowego parafii:

Bank Pekao SA I Oddział w Janowie Lubelskim

ul. Wiejska 3, 23-300 Janów Lubelski

konto nr: 92 1240 2757 1111 0000 4006 6004