::  Kontakt: Napisz do nas! ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

NA SPOTKANIU MŁODYCH W RADOMYŚLU

Grupa naszej młodzieży wzięła udział w Diecezjalnym Spotkaniu Młodych w Radomyślu nad Sanem. Tegoroczny dzień młodzieży rozpoczął się od zawiązania wspólnoty.

Po zawiązaniu wspólnoty młodzi spotkali się w grupach. Tematem wymiany myśli była nauka religii i katechizacja. Młodzi mówili o tym, co im się podoba, a co nie oraz czego oczekują od katechetów i parafii. Grupy dyskusyjne prowadzili ks. Tomasz Kopeć i siostra Tomasza Jaroszkiewicz. Centralnym punktem Diecezjalnego Dnia Młodzieży była uroczysta Msza święta sprawowana na ołtarzu polowym pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza. Po homilii Biskup Ordynariusz udzielił błogosławieństwa nowym animatorom i ceremoniarzom. Pośród nich było naszych 4 ceremoniarzy.

Po zakończonej Eucharystii przyszedł czas na Agapę. Wyjątkowym czasem dla młodzieży był koncert zespołu Full Power Spirit. Diecezjalny Dzień Młodych zakończył się Wieczorem Uwielbienia z adoracją Najświętszego Sakramentu. Animację śpiewu poprowadziła Diakonia Muzyczna Ruchu Światło-Życie Diecezji Sandomierskiej.

 

Tekst i foto: arch. paraf.

 

 

  do góry

Dodano: 12 czerwca 2022 r.

 

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

 

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2022


Numer konta bankowego parafii:

Bank Pekao SA I Oddział w Janowie Lubelskim

ul. Wiejska 3, 23-300 Janów Lubelski

konto nr: 92 1240 2757 1111 0000 4006 6004