::  Kontakt: Napisz do nas! ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

SPORTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI

Gry, zabawy i sportowa rywalizacja były główną atrakcją spotkania na zakończenie wakacji dla dzieci i młodzieży z parafii św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim.

We wtorek, 30 sierpnia na boisku treningowym klubu Janowianka odbyło się sportowe zakończenie wakacji w ramach realizowanego projektu „Sprawni i zdrowi”. Tym razem młodzi pod kierunkiem Artura Jargiło ruszyli w wir sportowych zabaw i zmagań. Najpierw była sportowa rozgrzewka, tak aby przygotować organizm do sportowego treningu. Następnie młodzi rywalizowali w szeregu zabaw i konkurencji sportowych: zespołowe narty na trawie, wyścig w workach, przeciąganie liny, wyścig w zszytych spodniach, czy też zabawy z piłką.

– Chcieliśmy na zakończenie wakacji wspólnie spotkać się i spędzić aktywnie czas. Młodym szczególnie potrzeba czasu na wspólną zabawę i rekreację, Poza tym był to czas integracji po czasie wakacji, kiedy to młodzi nie uczestniczyli w spotkaniach formacyjnych – wyjaśnił ks. Tomasz Kopeć. Jak się okazało wiele konkurencji wcale nie było łatwych, gdyż wymagały wspólnej współpracy i skoordynowania działań.

– Czas spędzony na świeżym powietrzu, a pogoda nam dopisała, i naprawdę bardzo ciekawie poprowadzone zajęcia sprawiły, że uczestnicy zajęć już dopytywali o datę kolejnego spotkania – dodał ks. T. Kopeć.

Projekt „Sprawni i zdrowi” został dofinansowany przez Burmistrza Janowa Lubelskiego.

Tekst i foto: arch. paraf.

 

 

 

  do góry

Dodano: 31 sierpnia 2022 r.

 

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

 

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2022


Numer konta bankowego parafii:

Bank Pekao SA I Oddział w Janowie Lubelskim

ul. Wiejska 3, 23-300 Janów Lubelski

konto nr: 92 1240 2757 1111 0000 4006 6004